Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
Абитуриентите на ПМГ „Иван Вазов“ изпълниха сцената на площад „България“
Сто изкласили възпитаници на ПМГ „Иван Вазов“ преминаха тази вечер по червения килим
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 25 Май 2026 | 23:15
Сцената на централния димитровградски площад „България“ се оказа тясна за стоте завършващи средното си образование възпитаници на местната Природо-математическа гимназия „Иван Вазов“. Тази вечер педагогическият екип на учебното заведение изпрати тържествено своите ученици пред погледите на стотици жители и гости на града.
Поздравления към поемащите нови предизвикателства момичета и момчета отправи училищният директор Валентина Делчева. Към благопожеланията й с поздравителен адрес задочно се присъедини и кметът Иво Димов.
Бел.ред.: Още снимки – във фоторалерията под материала, както и на нашата Фейсбук-страница!
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
rahm
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!