Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация
45-годишна задигна автомобил от Димитровград, изостави го в близко село
В хода на издирвателните действия полицейски служители открили МПС-то, паркирано и прилежно заключено в село Крепост
Автор: www.DGPAZAR.eu Публикувана на: 19 Май 2026 | 10:04
45-годишна задигна автомобил от Димитровград, след което го изостави в близкото село Крепост. За липсата на превозното средство алармирал димитровградчанин. На спешния телефон съобщил, че паркирания на улица „Бригадирска“ автомобил на майка му липсва.
В хода на издирвателните действия полицейски служители открили МПС-то, паркирано и прилежно заключено в село Крепост. Откриват и извършителят на деянието – 45-годишна жена от Кюстендил, посочват от ОДМВР.
Ако сте забравили своята парола, въведете валиден e-mail адрес от Вашата регистрация и ще Ви изпратим нова!
ЗАТВОРИ
АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИЯ
ЗАТВОРИ
ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА КОМЕНТАРИТЕ
Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите!
Под редакторски контрол: Няма да бъдат толерирани нецензурни и расистки изявления, както и обидни квалификации! Подобни ще бъдат премахвани без предупреждение! Писането на КИРИЛИЦА в коментарите е повече от желателно! Бъдете толерантни и спазвайте добрия тон.
Благодарим Ви!
ЗАТВОРИ
ИЗПРАТИ ТАЗИ НОВИНА НА ТВОЙ ПРИЯТЕЛ
За да изпратите връзка към материала на свой познат, попълнете полетата по-долу и натиснете бутона "Изпращане".
76hz
ЗАТВОРИ
КОНТАКТИ
Адрес: 6400 Димитровград, бул. "Раковски" №16 Търговски комплекс етаж II, офис №20
Ако желаете да подадете сигнал, съобщите за предстоящо събитие или споделите за нещо преживяно, направете го като ни изпратите Вашата новина! При потвърден интерес от наша страна, ще се свържем по указания от Вас начин! Благодарим предварително!